KURUMSAL

Kurucumuz Mehmet Muzaffer Aktaç

Firmamız 1967 yılında kurulmuştur. Bu tarihten itibaren yangın söndürme cihazları , söndürme sistemleri , yangın eğitimleri konusunda başta Ege Bölgesi olmak üzere tüm illerimizde faaliyet göstermekteyiz. Ürünlerimizi Türkiyenin 7 bölgesinde oluşturduğumuz bayii zincirimiz ile müşterilerimize sunmaktayız.

Ürünlerimizin üretim , bakım ve montaj safhaları Avrupa kalite standartlarına göre uzman teknik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamız 2011 yılı itibari ile Alman GLORIA GmbH firmasının üretimi yangın söndürme cihazlarının Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerindeki tek yetkili dağıtıcı ünvanını almıştır. Firmamız gelişen tüm yeni teknolojileri takip ederek müşterilerimize yangın önleme sistemleri , yangın söndürme sistemleri , yangın söndürme cihazları satış ve servisini kalitesinden ödün vermeden gerçekleştirmektedir.

Vizyon & Misyon

Şirketimiz 1967 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 1973 yılına kadar faaliyetlerini İstanbul'da sürdürmüştür. Bu yıldan sonra genel merkez ve servis istasyonunu İzmir'e taşımıştır. İzmir'de Yangın söndürme cihazları satışı ve dolum-bakım hizmetlerini yapan ilk özel firma olma ünvanına sahip olmuştur. 1967 den günümüze kadar şirketimizin hizmet anlayışı ve çalışma politikası değişmemiş olup, içeriği daima kaliteye, güvene ve müşteri memnuniyetine bağlı kalmıştır.

Bu ilkemiz çerçevesinde bilgili, genç, dinamik personel yetiştirerek müşterimize yangın güvenliği konusunda iyi değil, en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Şirketimizde mevcut olan tüm malzemelerimiz TSE-ISO-TÜV-CE belgeli olup dünya normlarına uygundur.